€ 160,03*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Quality-Batteries 12LC-100 / 12V 107Ah loodaccu als een cyclusvaste versie
Onderhoudsvrije loodaccu (loodvlies / AGM accu) van het merk Quality-Batteries. Deep-cycle accu voor gebruik in cyclische toepassingen.
Voor gebruik in bijvoorbeeld rolstoelen, caddies, scooters, caravans, marine. Geschikt voor dagelijks gebruik dat cyclisch geladen en gelost wordt.
Mogelijke toepassingen:
- medische technologie (bijv. Rolstoelen)
- vrije tijd (bijv. Golfcaddies)
- caravan / marine
- reinigingsmachines
- hefplatforms
- UPS
- Scooter
- Caddies
Eigenschappen:
- volledig onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading < BR> - lange levensduur
- groot aantal cycli
Technische gegevens:
- nominale capaciteit 107 AH (20 H)
- nominale spanning 12 volt
- 8 mm schroefverbindingen
- Lengte 328 mm
- Breedte 172 mm
- Hoogte 222 mm (zonder aansluitingen)
- Hoogte max. 227 mm
EAN: 4250889611439
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LC-100 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 172 mm |
| Capaciteit in Ah: | 107Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LC-100 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 31.5 kg |
| Hoogte: | 222 mm |
| Lengte: | 328 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LC |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |