€ 149,75*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
645
EAN:
4250889611439
Gewicht:
31.5 kg
Afmetingen:
328mm x
172mm x
222mm
(L x B x H)
AGM-accu 12V 100Ah (C20) voor cyclische toepassingen
Onderhoudsvrije AGM-accu, waarbij het zuur in een vlies gebonden is om lekkage te voorkomen. Deep-cycle accu voor toepassingen waarbij de loodaccu steeds weer wordt ontladen en opgeladen.
Voor gebruik Caravans, Elektrische voertuigen en mobiele industriële werkplekken.
Eigenschappen:
- onderhoudsvrije klepgestuurde
- zeer lage zelfontlading, <3% per maand
- lange levensduur
- cyclusbestendig: 550 cycli bij 75% ontladingsdiepte
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12LC-100 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 172 mm |
| Capaciteit in Ah: | 107Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 12LC-100 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 31.5 kg |
| Hoogte: | 222 mm |
| Lengte: | 328 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F12 (M8) |
| Productlijn: | LC |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |