€ 670,37*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gelbatterijen voor 24V 105Ah (C5) Reinigingsmachines van Kärcher
Vervangende batterijen voor reinigingsmachines en schrobzuigmachines van Kärcher, bijv.BD 45/40 C, BD 45/40 W, BR 45/40 C, BR 45/40 W, BD 55/40 C, BD 55/40 W, KM 85/50, BRC 50/70 W, BDP 50/2000 RS, BD 60/95 RS, B 95 RS
Deze batterijen zijn Q-batteries Gel Batterijen.
Eigenschappen:
- uitstekende energieopslageigenschappen
- hoge betrouwbaarheid
- onderhoudsvrij, moet mogelijk opnieuw worden gevuld met water
- extreem lage begassing, geschikt voor gebruik binnenshuis < BR> - volledig recyclebaar
- 700 cycli en nbsp bij 75% ontladingsdiepte
Soms bieden de fabrikanten van de reinigingsmachines verschillende versies van de oplaadbare batterijen aan per apparaat, waarvan sommige verschillen in capaciteit of batterijtechnologie. Daarom kunnen er voor één en dezelfde reinigingsmachine verschillende batterijsets zijn. Neem bij vragen contact met ons op, wij adviseren u graag.
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q500005 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 170 mm |
| Capaciteit in Ah: | 105Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu |
| Fabrikantcode: | 12GEL-105 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 80 kg |
| Hoogte: | 285 mm |
| Lengte: | 345 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | GEL |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |