Ga naar de hoofdinhoud

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Beoordelingen

Q-Batteries 12DC-150 DC 12V 150Ah Zuur

Q-Batteries 12DC-150 12V 150Ah deep-cycle tractie accu

De Q-Batteries 12DC-150 is een robuuste 12 volt deep-cycle loodzuuraccu met een capaciteit van 150Ah. Deze batterij is ontwikkeld voor toepassingen waarbij langdurig vermogen nodig is en waarbij de accu regelmatig wordt ontladen en opnieuw opgeladen.

Dit model behoort tot de DC-serie van Q-Batteries, een productlijn die speciaal ontworpen is voor cyclisch gebruik. Dankzij de stevige interne constructie en de hoge energiecapaciteit is deze accu geschikt voor intensieve toepassingen in elektrische voertuigen en industriële machines.

Toepassingen in elektrische voertuigen en machines

De Q-Batteries 12DC-150 wordt vaak gebruikt in apparatuur waar een krachtige en betrouwbare energiebron vereist is. Voorbeelden van toepassingen zijn:

  • golfkarren en elektrische transportvoertuigen
  • heftrucks en magazijnvoertuigen
  • hoogwerkers en werkplatforms
  • schrobmachines en reinigingsmachines

Door de deep-cycle eigenschappen kan de accu herhaaldelijk diep worden ontladen zonder dat de prestaties snel verminderen.

Deep-cycle loodzuur technologie

Deze batterij gebruikt een klassieke loodzuurconstructie die is geoptimaliseerd voor cyclisch gebruik. De accu kan daardoor langdurig energie leveren en meerdere laad- en ontlaadcycli doorstaan.

Deep-cycle batterijen worden veel toegepast in elektrische voertuigen en industriële installaties waar continu vermogen nodig is.

Afmetingen en installatie

De Q-Batteries 12DC-150 heeft afmetingen van 328 × 180 × 276 mm (L × B × H) en een gewicht van ongeveer 37,5 kg. De accu is uitgerust met ET aansluitingen, die zorgen voor een stevige en betrouwbare verbinding.

Controleer bij vervanging altijd de spanning, capaciteit en afmetingen van de bestaande batterij om te bevestigen dat deze accu geschikt is voor de toepassing.

Belangrijkste kenmerken

  • 12V deep-cycle tractie accu
  • capaciteit van 150Ah
  • geschikt voor cyclisch gebruik
  • betrouwbare energieafgifte
  • geschikt voor industriële toepassingen
  • kwaliteit van Q-Batteries

Veelgestelde vragen

Waarvoor wordt een deep-cycle accu gebruikt?

Deep-cycle accu’s worden gebruikt in elektrische voertuigen en machines waar energie langdurig nodig is en waar de batterij regelmatig wordt ontladen.

Wat is het verschil met een startaccu?

Een startaccu levert een korte krachtige stroom voor het starten van een motor. Een deep-cycle accu is ontworpen om langdurig energie te leveren en meerdere ontlaadcycli te doorstaan.

Is deze accu geschikt voor industriële machines?

Ja, deze batterij wordt vaak toegepast in golfkarren, heftrucks, hoogwerkers en reinigingsmachines.

EAN: 4250889600174

Aantal stuks: 1 stuk(s)
Artikelconditie: Nieuw
Artikelnummer: 12DC-150
Bodembevestiging: B00
Breedte: 180 mm
Capaciteit in Ah: 150Ah
Categorie: Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu
Fabrikantcode: 12DC-150
Garantie: 1 jaar
Gewicht: 37.5 kg
Hoogte: 276 mm
Lengte: 328 mm
Merk: Q-Batteries
Onderhoudsvrij: Ja
Oplaadbaar: Ja
Pooluitvoering: ET
Productlijn: DC
Schakelschema: 1
Spanning in volt: 12V
Techniek: Zuur
Type (soort): Deep-Cycle accu
Vooraf opgeladen: Ja

Accessory Items

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9877526
Q-Batteries Q9881013 Watertank
Acculaadcontainerset 30 l voor Aquamatic systeem incl. Wandhouder Jerrycan voor watervulsystemen met wandhouder maakt het vullen van stapelaarbatterijen en tractiebatterijen eenvoudiger. De container wordt met de meegeleverde houder minimaal 3.0 meter boven de bovenrand van de accu aan de muur bevestigd. Inhoud: PVC slang 10 mm x 1,5 mm x 4 m Stromingsindicator met filter 10 mm Grijswaterkoppeling met klep 10 mm 30 liter druppelwatertank met Kraanarmatuur muurbeugel set Afmetingen lengte 310 mm, breedte 300 mm, hoogte 470 mm

Momenteel niet beschikbaar

€ 198,88*

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9879375
Q-Batteries Q9879375 Adapter
Autopol-pooladapter voor Trojan ELPT-verbinding (paar) Plus en min Autopol met 5/16 ""(7,9375 mm) voor ELPT-pool voor Trojan-batterijen

Momenteel niet beschikbaar

€ 10,93*

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9879236
RPC Promens 25 GW Gedemineraliseerd water
Opvouwbare opvangbeker voor valwatercontainer 30l in een doos inkl. ent-gemineraliseerd water Deze opvouwbare opvangbeker is het ideale alternatief voor conventionele valwaterreservoirs voor het vullen van uw batterijen. Wij leveren de -houder incl. 25l gedemineraliseerd water in een stabiele doos incl. Tik op.

Momenteel niet beschikbaar

€ 18,25*

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9879463
Q-Batteries Q9879463 Kabel
Celconnector voor Trojan tractiebatterijen batterijkabel 35 mm² x 10 mm met kabelschoenen M8

Momenteel niet beschikbaar

€ 4,26*