€ 5,55*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
537270
EAN:
4016987123485
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Pooladapter set JIS > DIN
Met deze pooladapter set kunt u gemakkelijk de aansluiting veranderen van JIS naar DIN.Â
Leveringsverpakking: 1 blister.Â
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 537270 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 537270 |
| Gewicht: | 0 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Pooladapter |
| Productlijn: | Pooladapter |