€ 498,93*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877313
EAN:
4250889633721
Gewicht:
30 kg
Afmetingen:
396mm x
108mm x
264mm
(L x B x H)
Northstar Red NSB 92FT HT-High Temperature 12V 91Ah (10h) AGM-batterij
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS- Systemen
- Noodverlichting
- Telecommunicatie
- Speciale toepassingen
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 91Ah (10 uur) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- aansluiting: M8 schroefklem
- afmetingen: 396x108x264mm (LxBxH)
- zuiver lood
- hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS- Systemen
- Noodverlichting
- Telecommunicatie
- Speciale toepassingen
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 91Ah (10 uur) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- aansluiting: M8 schroefklem
- afmetingen: 396x108x264mm (LxBxH)
- zuiver lood
- hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 92FTHTR Red |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 108 mm |
| Capaciteit in Ah: | 91Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 92FT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 30 kg |
| Hoogte: | 264 mm |
| Lengte: | 396 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Red |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |