€ 226,09*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879796
EAN:
4250889636852
Gewicht:
27 kg
Afmetingen:
261mm x
173mm x
200mm
(L x B x H)
Northstar Red NSB 12-310 12V 310 watt / cel (15 min. 1,67 V bij 25 ° C) AGM-accu
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
technische gegevens:
- spanning: 12V < BR> - Capaciteit: 64,4Ah (10u) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: schroefpaal M8
- Afmetingen: 261x173x200mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
technische gegevens:
- spanning: 12V < BR> - Capaciteit: 64,4Ah (10u) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: schroefpaal M8
- Afmetingen: 261x173x200mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 12-310 Red |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 173 mm |
| Capaciteit in Ah: | 64.4Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 310RT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 27 kg |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 261 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Red |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |