€ 420,96*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877396
EAN:
4250889633660
Gewicht:
55 kg
Afmetingen:
560mm x
125mm x
320mm
(L x B x H)
Northstar Red NSB 170FT - HT - Hoge temperatuur en nbsp 12V 173Ah (10h) AGM-accu
Premium lood-zuur accus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
Technische gegevens:
U > - Voltage: 12V
- Capaciteit: 172Ah (10h) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: M8-schroefklem
- Afmetingen: 560x125x320mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- Hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar gebruik - lange levensduur
- Temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
Premium lood-zuur accus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
Technische gegevens:
U > - Voltage: 12V
- Capaciteit: 172Ah (10h) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: M8-schroefklem
- Afmetingen: 560x125x320mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- Hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar gebruik - lange levensduur
- Temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Zeer sterke PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 170FT Red HT |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 172Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 170FT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 55 kg |
| Hoogte: | 320 mm |
| Lengte: | 560 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Red |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |