€ 661,21*
Niet langer beschikbaar
Northstar Blue Plus NSB 170FT 12V 168Ah (10h) AGM-batterij
De NorthStar-serie Blue is speciaal ontworpen voor toepassingen met zeer onveilige netwerksituaties. De batterij is bestand tegen temperaturen van -40 ° C tot + 65 ° C. Het heeft een zeer goede fietsbaarheid en kan extreem snel worden opgeladen.
Toepassingsgebied:
- Back-upsystemen met onveilige netwerkverbinding
- Offgrid-toepassingen
- Systemen voor eigen stroomgebruik
- Telecommunicatie
- Speciale toepassingen
- Boten en caravans
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 168Ah (10h) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting : M8 schroefklem (8 Nm)
- Afmetingen: 560x125x320mm (LxBxH)
- Zuiver lood, optimaal gelegeerd
- Levensduur: 12+ jaar
- Temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C < BR> - Hoogwaardige PPO-behuizing - UL94-V0 halogeenvrij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 170FT Blue + |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 168Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 170FT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 60 kg |
| Hoogte: | 320 mm |
| Lengte: | 560 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Blue |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |