€ 350,43*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879782
EAN:
4250889636784
Gewicht:
48 kg
Afmetingen:
560mm x
125mm x
280mm
(L x B x H)
Northstar Red NSB 155FT - Long Life 12V 151Ah (10h) AGM-batterij
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- Noodverlichting
- bij voorkeur telecommunicatie
- Speciale toepassingen
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 151Ah (10 uur) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- aansluiting: M8 schroefklem
- afmetingen: 560x125x280mm (LxBxH)
- puur lood
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Hoogwaardige PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
Premium loodzuuraccus voor stationaire toepassingen
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- Noodverlichting
- bij voorkeur telecommunicatie
- Speciale toepassingen
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 151Ah (10 uur) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- aansluiting: M8 schroefklem
- afmetingen: 560x125x280mm (LxBxH)
- puur lood
- 15 jaar levensduur - lange levensduur
- temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Hoogwaardige PPO-behuizing en nbsp- UL94-V0 halogeenvrij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 155FT Red LONG LIFE |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 151Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 155FT LONG LIFE |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 48 kg |
| Hoogte: | 280 mm |
| Lengte: | 560 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Red |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |