€ 404,33*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879962
EAN:
4250889640965
Gewicht:
53 kg
Afmetingen:
560mm x
125mm x
280mm
(L x B x H)
Northstar Red NSB 155FT - HT - ACE 12V 151Ah (10h) AGM-batterij
Premium loodzuurbatterijen voor stationaire toepassingen met ACE-chip voor batterijbewaking.
NorthStar ACE â„¢ (Advanced Connected Energy) is de Toekomst van energieopslagbeheer. Het maakt bewaking op afstand van NorthStar-batterijen mogelijk, veiliger en eenvoudiger installatie op locatie, minder uitvaltijd, minder batterijstoringen en reserveonderdelen, minder bezoeken ter plaatse en lagere eigendomskosten.
NorthStar ACE ™ -batterijen gebruiken een geïntegreerde sensor en verwerkingschip met een 2,4 GHz Bluetooth Smart of Bluetooth-verbinding met laag energieverbruik. Het systeem vereist minimaal vermogen en heeft geen invloed op de algehele prestaties van de batterij. NorthStar ACE ™ -batterijen schakelen tijdens transport automatisch naar de stille modus.
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
Technische gegevens: < BR> - Spanning: 12V
- Capaciteit: 151Ah (10h) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: schroefpaal M8
- Afmetingen: 560x125x280mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- Hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar levensduur en nbsp - lange levensduur
- Temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Hoge sterkte PPO-behuizing en NBB- UL94-V0 halogeenvrij
- ACE uitgerust
- de batterijen zijn uitgerust met de ACE-chip
Premium loodzuurbatterijen voor stationaire toepassingen met ACE-chip voor batterijbewaking.
NorthStar ACE â„¢ (Advanced Connected Energy) is de Toekomst van energieopslagbeheer. Het maakt bewaking op afstand van NorthStar-batterijen mogelijk, veiliger en eenvoudiger installatie op locatie, minder uitvaltijd, minder batterijstoringen en reserveonderdelen, minder bezoeken ter plaatse en lagere eigendomskosten.
NorthStar ACE ™ -batterijen gebruiken een geïntegreerde sensor en verwerkingschip met een 2,4 GHz Bluetooth Smart of Bluetooth-verbinding met laag energieverbruik. Het systeem vereist minimaal vermogen en heeft geen invloed op de algehele prestaties van de batterij. NorthStar ACE ™ -batterijen schakelen tijdens transport automatisch naar de stille modus.
Toepassingsgebied:
- UPS-systemen
- noodverlichting
- telecommunicatie
- speciale toepassingen
Technische gegevens: < BR> - Spanning: 12V
- Capaciteit: 151Ah (10h) bij 20 ° C en 1.8V EOD
- Aansluiting: schroefpaal M8
- Afmetingen: 560x125x280mm (LxBxH)
- Zuiver lood
- Hoge temperatuur - 7 jaar bij 40 ° C
- 15 jaar levensduur en nbsp - lange levensduur
- Temperatuurbereik -40 ° C tot + 65 ° C
- Hoge sterkte PPO-behuizing en NBB- UL94-V0 halogeenvrij
- ACE uitgerust
- de batterijen zijn uitgerust met de ACE-chip
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NSB 155FT Red HT ACE |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 151Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NSB 155FT + ACE |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 53 kg |
| Hoogte: | 280 mm |
| Lengte: | 560 mm |
| Merk: | Northstar |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F14 (M8) |
| Productlijn: | NSB Red |
| Schakelschema: | Frontterminal |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |