€ 14,29*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879545
EAN:
4260476410925
Gewicht:
1.4 kg
Afmetingen:
116mm x
50mm x
99mm
(L x B x H)
Multipower MP7-6S 6V 7Ah onderhoudsvrije AGM-loodbatterij
onderhoudsvrije loodbatterij (lood / fleece-technologie) van Multipower
De ideale voeding voor:
- Veiligheids- en alarmtechnologie
- Noodstroomvoorziening
- Medische technologie
Eigenschappen:
- Onderhoudsvrije klepgestuurde
> - very lage zelfontlading
- lange levensduur tot 5 jaar
- elike verzending, omdat er geen gevaarlijke goederen
- Laadspanning: 7.2 tot 7.5V
- Max. Laadstroom: 2.1A
onderhoudsvrije loodbatterij (lood / fleece-technologie) van Multipower
De ideale voeding voor:
- Veiligheids- en alarmtechnologie
- Noodstroomvoorziening
- Medische technologie
Eigenschappen:
- Onderhoudsvrije klepgestuurde
> - very lage zelfontlading
- lange levensduur tot 5 jaar
- elike verzending, omdat er geen gevaarlijke goederen
- Laadspanning: 7.2 tot 7.5V
- Max. Laadstroom: 2.1A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | MP7-6S |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 50 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | MP7-6S |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.4 kg |
| Hoogte: | 99 mm |
| Lengte: | 116 mm |
| Merk: | Multipower |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | MP |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |