€ 148,23*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880081
EAN:
4250889639235
Gewicht:
22.4 kg
Afmetingen:
181mm x
76mm x
167mm
(L x B x H)
Multipower MP18-12 12V 18 Ah onderhoudsvrije AGM Loodaccu met VdS-goedkeuring 4 stuks
Onderhoudsvrije loodbatterij (lood / fleece-technologie) van Multipower.
De ideale voeding voor:
- Beveiliging en alarmtechnologie
- Noodstroomvoorziening
- Medische technologie
Eigenschappen:
- Onderhoudsvrije klepgestuurde
- Erg lage zelfontlading
- Lange levensduur tot 5 jaar
- Gemakkelijke verzending, omdat geen gevaarlijke goederen aanwezig zijn
- Laadspanning: 14,4 tot 15,0 V
- Max. Laadstroom: 5.4A
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 2122RCB11 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 76 mm |
| Capaciteit in Ah: | 18Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | MP18-12 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 22.4 kg |
| Hoogte: | 167 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Multipower |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F3 (Flag) |
| Productlijn: | MP |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |