€ 11,45*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879590
EAN:
4260476410970
Gewicht:
0.6 kg
Afmetingen:
96mm x
25mm x
62mm
(L x B x H)
Multipower MP0.8-12 12V - 0.8Ah loodbatterij met Molex connector
Vervangende batterij voor zonneschermen van de fabrikant Heim & amp Haus
Eigenschappen:
- & nbonderhoudsvrije klepgestuurde
- & zeer lage zelfontlading
- plange levensduur tot 5 jaar
- leichte verzending, omdat geen gevaarlijke goederen
- Laadspanning: 14,4 tot 15,0 V
- Max. Laadstroom: 0.24A
Vervangende batterij voor zonneschermen van de fabrikant Heim & amp Haus
Eigenschappen:
- & nbonderhoudsvrije klepgestuurde
- & zeer lage zelfontlading
- plange levensduur tot 5 jaar
- leichte verzending, omdat geen gevaarlijke goederen
- Laadspanning: 14,4 tot 15,0 V
- Max. Laadstroom: 0.24A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | MP0.8-12H |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 25 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | MP0.8-12H |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 0.6 kg |
| Hoogte: | 62 mm |
| Lengte: | 96 mm |
| Merk: | Multipower |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Molex |
| Productlijn: | MP |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |