€ 221,99*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876781
EAN:
4250889633059
Gewicht:
1.5 kg
Afmetingen:
177mm x
69mm x
112mm
(L x B x H)
24V 8A oplader voor rolstoelbatterijen en e-scooters
De hoogwaardige 24V 8A oplader van IEB is geschikt voor alle soorten loodaccus van 40Ah tot 80Ah. Onze voorraadladers zijn ingesteld voor AGM- en gelbatterijen 40-60Ah. De oplader wordt geleverd met een XLR-connector voor het opladen van rolstoelbatterijen.Als u de oplader voor andere batterijen nodig heeft, laat het ons dan weten zodat we bij de fabricage de juiste laadkarakteristiek voor u kunnen bestellen. U> Eigenschappen:
geschikt voor batterijtype: GEL, AGM en natte batterijen
Softstartfunctie met diepe ontlading (vanaf 0,5 V / Z)
Tijdbewaking van elke oplaadfase (softstart-pictogramfase, hoofdlading, Totale lading)
sulfaatslot
bescherming tegen omgekeerde polariteit
interne temperatuurbewaking
automatische batterijcontrole
optimaal en veilig opladen van de batterij
batterijtype: GEL, AGM en natte batterijen
type behuizing: HF 90
Technische gegevens:
Spanning: 24V
maximale laadstroom: 8A
max. Nominaal vermogen: 450 W
Lijnspanningen: 207-253 V 50/60 Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Aansluiting: Op verzoek bieden wij u graag de oplader aan voor uw tractiebatterij geschikte connector.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 45008 + 91204 |
| Breedte: | 69 mm |
| Capaciteit in Ah: | 40-80Ah |
| Categorie: | Golfkar acculader, Scootmobiel acculader |
| Fabrikantcode: | G24/8 B65-FP |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Hoogte: | 112 mm |
| Laadstroom in Ah: | 8 |
| Lengte: | 177 mm |
| Merk: | IEB |
| Pooluitvoering: | XLR |
| Productlijn: | Filon Futur S |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |