€ 499,72*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876753
EAN:
4250889633011
Gewicht:
3 kg
Afmetingen:
260mm x
164mm x
93mm
(L x B x H)
24V 30A oplader voor gel, AGM en natte accus
De hoogwaardige 24V 30A oplader van IEB is geschikt voor alle soorten loodaccus van 150Ah tot 300Ah. Laat ons weten welk type batterij (AGM, gel of loodzuur) u gebruikt, aangezien de oplader door de fabrikant moet worden aangepast aan het laadkenmerk van uw batterij.Beschrijving:
Softstartfunctie met diepe ontlading (vanaf 0,5 V / Z)
Tijdbewaking van elke oplaadfase (softstart-pictogramfase, hoofdlading, totale lading)
Sulfatievergrendeling
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Interne temperatuurbewaking
automatische batterijcontrole
optimaal en veilig opladen van de batterij
Technische gegevens:
Netspanningen: 207 - 253 V 50/60 Hz
max. Nominaal vermogen: 1,5 kW
Netstroom: 4,2A
Laadspanning: 12V / 24V / 36V / 48V
Spanning: 24V
Laadstroom: 30A
Beschermingsgraad: IP 21
Beschermingsklasse: I
Batterijtype: GEL, AGM en natte batterijen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876753 |
| Breedte: | 164 mm |
| Capaciteit in Ah: | 150-300Ah |
| Categorie: | Golfkar acculader, Heftruck acculader, Scootmobiel acculader |
| Fabrikantcode: | G24/30 B50-FP |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3 kg |
| Hoogte: | 93 mm |
| Laadstroom in Ah: | 30 |
| Lengte: | 260 mm |
| Merk: | IEB |
| Productlijn: | Futur M |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |