€ 485,98*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876741
EAN:
4250889632991
Gewicht:
3 kg
Afmetingen:
260mm x
164mm x
93mm
(L x B x H)
24V 20A oplader voor rolstoelbatterijen en oplaadbare batterijen voor e-scooters
De hoogwaardige 24V 20A oplader van IEB is geschikt voor alle soorten loodaccus van 100Ah tot 200Ah. Laat ons weten welk type batterij (AGM, gel of loodzuur) u gebruikt, aangezien de oplader door de fabrikant moet worden aangepast aan het laadkenmerk van uw batterij.Beschrijving :
Softstartfunctie met diepe ontlading (vanaf 0,5 V / Z)
Tijdbewaking van elke laadfase (softstart-pictogramfase, hoofdlading, volledige lading)
Sulfatievergrendeling
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Interne temperatuurbewaking
automatische batterijcontrole
optimaal en veilig opladen van de batterij
Technische gegevens:
Netspanningen: 207 - 253 V 50/60 Hz
max. Nominaal vermogen: 1,5 kW
Netstroom: 2,8A
Laadspanning: 24V
Spanning: 24V
Laadstroom: 20A
Beschermingsklasse: IP 21
Beschermingsklasse: I
Batterijtype: GEL -, AGM en natte batterijen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876741 |
| Breedte: | 164 mm |
| Capaciteit in Ah: | 100-200Ah |
| Categorie: | Golfkar acculader, Heftruck acculader, Scootmobiel acculader |
| Fabrikantcode: | G24/20 B50-FP |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3 kg |
| Hoogte: | 93 mm |
| Laadstroom in Ah: | 20 |
| Lengte: | 260 mm |
| Merk: | IEB |
| Productlijn: | Futur M |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |