€ 246,73*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876738
EAN:
4250889633042
Gewicht:
1.5 kg
Afmetingen:
177mm x
69mm x
112mm
(L x B x H)
Oplader 24V 15A voor rolstoelaccus en accus voor e-scooters
De hoogwaardige 24V 15A-oplader van IEB is geschikt voor alle soorten loodaccus van 75Ah tot 150Ah. Onze voorraadlader ist voor gelbatterijen 84-126Ah wordt stopgezet. De oplader wordt geleverd met een XLR-connector voor het opladen van rolstoelbatterijen en oplaadbare batterijen voor e-scooters.Als u de oplader nodig heeft voor een ander batterijtype dan het vooraf ingestelde type, laat het ons dan weten zodat we het kunnen gebruiken Bestel de juiste laadkarakteristiek voor u bij de fabrikant.
Kenmerken:
Softstartfunctie met diepe ontlading (vanaf 0,5 V / Z)
Tijdbewaking van elke laadfase (softstart-pictogramfase, hoofdlading, totale lading)
Sulfatieslot
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Interne temperatuurbewaking
automatische batterijcontrole
optimale en veilige batterijlading
Technische gegevens:
Netspanningen: 207-253 V 50/60 Hz
Max. Nominaal vermogen: 450 W
Spanning: 24V
Laadstroom: 15A
Beschermingsgraad: IP 21
Beschermingsklasse: II
Batterijtype: GEL, AGM en natte batterijen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876738 |
| Breedte: | 69 mm |
| Capaciteit in Ah: | 75-150Ah |
| Categorie: | Golfkar acculader, Scootmobiel acculader |
| Fabrikantcode: | G24/15 B65-FP |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Hoogte: | 112 mm |
| Laadstroom in Ah: | 15 |
| Lengte: | 177 mm |
| Merk: | IEB |
| Pooluitvoering: | XLR |
| Productlijn: | Filon Futur S |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |