€ 199,93*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876783
EAN:
4250889633066
Gewicht:
1.5 kg
Afmetingen:
220mm x
93mm x
130mm
(L x B x H)
24V 12A oplader voor rolstoelbatterijen en oplaadbare batterijen voor e-scooters met actieve koeling
De hoogwaardige 24V 12A oplader van IEB is geschikt voor alle soorten loodaccus van 60Ah tot 120Ah. Onze voorraadladers zijn ingesteld voor AGM- en Gel 60-110Ah-batterijen. De oplader wordt geleverd met een XLR-connector voor het opladen van rolstoelbatterijen.Als u de oplader voor andere batterijen nodig heeft, laat het ons dan weten, zodat we de juiste laadkarakteristiek voor u kunnen bestellen bij de fabrikant.
Functies:
Softstartfunctie met diepe ontlading
Actieve koeling
Tijdbewaking van elke laadfase (softstart-pictogramfase, hoofdlading, totale lading)
Sulfatievergrendeling
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Interne temperatuurbewaking
automatische batterijcontrole
optimale en veilige batterijlading
Technische gegevens:
Netspanningen: 207 - 253 V 50/60 Hz
max. Nominaal vermogen: 360W
Laadspanning: 24V
Voltage: 24V
Laadstroom: 12A
Beschermingsgraad: IP 21
Beschermingsklasse: II
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 45012 + 91204 |
| Breedte: | 93 mm |
| Capaciteit in Ah: | 60-120Ah |
| Categorie: | Golfkar acculader, Scootmobiel acculader |
| Fabrikantcode: | G24/12 B70-FP |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.5 kg |
| Hoogte: | 130 mm |
| Laadstroom in Ah: | 12 |
| Lengte: | 220 mm |
| Merk: | IEB |
| Pooluitvoering: | XLR |
| Productlijn: | Filon Futur S |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |