€ 477,39*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
400713
EAN:
4250889632274
Gewicht:
63.1 kg
Afmetingen:
215mm x
193mm x
710mm
(L x B x H)
Hoppecke 8 OPzS zonne-energie VR L 1220 (voorheen zonne-energie) 2V 1220Ah (C10) gesloten lood - blokbatterij met vloeibare elektrolyt
De OPzS zon power VL accus zijn gesloten stationaire loodaccus met vloeibaar elektrolyt (verdund zwavelzuur).
OPzS zon power VL accus hebben een extreem lange levensduur in hun constructie als cel met positieve buisplaten. Dit wordt bereikt door de allround bescherming van de actieve massa door de polyester zakken. Batterijen met buisplaten zijn daarom ideaal voor zonne- of off-grid-toepassingen met hoge laad- en ontladingsbelastingen, vooral tijdens bedrijf in PSoC.
Het wordt aanbevolen om HOPPECKE OPzS zonkracht VL enkele cellen te gebruiken met het HOPPECKE AquaGen-recombinatiesysteem het aantal intervallen voor het bijvullen van water tot een minimum te beperken en zo de onderhoudskosten aanzienlijk te verlagen. Bij gebruik van de OPzS solar.power afzonderlijke cellen met AquaGen-recombinanten, worden de intervallen voor het bijvullen van water verlengd tot ze onderhoudsvrij zijn.
HOPPECKE-batterijen van de OPzS Sun Power VL-serie zijn geschikt voor cycli tot 1500 cycli met een ontladingsdiepte van 80%.
Toepassingen:
- IT / Telekom / Telecom
- Safety lighting
- Solar and wind systems
- Switchgear
Technische gegevens:
- Voltage: 2V
- Capaciteit: 1220 Ah ( C100)
- Lengte: 215 mm
- Breedte: 193 mm
- Hoogte: 710 mm
Gegevensblad als
De OPzS zon power VL accus zijn gesloten stationaire loodaccus met vloeibaar elektrolyt (verdund zwavelzuur).
OPzS zon power VL accus hebben een extreem lange levensduur in hun constructie als cel met positieve buisplaten. Dit wordt bereikt door de allround bescherming van de actieve massa door de polyester zakken. Batterijen met buisplaten zijn daarom ideaal voor zonne- of off-grid-toepassingen met hoge laad- en ontladingsbelastingen, vooral tijdens bedrijf in PSoC.
Het wordt aanbevolen om HOPPECKE OPzS zonkracht VL enkele cellen te gebruiken met het HOPPECKE AquaGen-recombinatiesysteem het aantal intervallen voor het bijvullen van water tot een minimum te beperken en zo de onderhoudskosten aanzienlijk te verlagen. Bij gebruik van de OPzS solar.power afzonderlijke cellen met AquaGen-recombinanten, worden de intervallen voor het bijvullen van water verlengd tot ze onderhoudsvrij zijn.
HOPPECKE-batterijen van de OPzS Sun Power VL-serie zijn geschikt voor cycli tot 1500 cycli met een ontladingsdiepte van 80%.
Toepassingen:
- IT / Telekom / Telecom
- Safety lighting
- Solar and wind systems
- Switchgear
Technische gegevens:
- Voltage: 2V
- Capaciteit: 1220 Ah ( C100)
- Lengte: 215 mm
- Breedte: 193 mm
- Hoogte: 710 mm
Gegevensblad als
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 1110490014 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 193 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1220Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Boot accu, Noodverlichting accu, UPS Accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | 8OPZS1220 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 63.1 kg |
| Hoogte: | 710 mm |
| Lengte: | 215 mm |
| Merk: | HOPPECKE |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M8/M10 |
| Productlijn: | OPZS |
| Schakelschema: | 5 |
| Spanning in volt: | 2V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |