Ga naar de hoofdinhoud

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Beoordelingen

HOPPECKE 24 OPzV 3500 OPzV 2V 3910Ah Gel

Hoppecke 24 OPzV 3500 zonne-energie (voorheen solar.power) 2V 3910Ah (C10) lood-gel batterij, afgedicht, onderhoudsvrij, buisplaat

Matrijs OPzV sun power VR L-batterijen zijn gesloten batterijen met vaste elektrolyt.

De constructie als een gesloten batterij betekent dat HOPPECKE OPzV zonne-energie VR L -batterijen onderhoudsvrij zijn als het gaat om het bijvullen van water. Het gebruik van positieve buisplaten van het batterijtype HOPPECKE OPzV sun power VR L zorgt voor een lange levensduur. Dit wordt bereikt door de allround bescherming van de actieve massa door de polyester zakken. HOPPECKE OPzV zonne-energie met buisplaten zijn daarom ideaal voor zonne- of off-grid toepassingen met hoge laad- en losbelastingen, vooral tijdens bedrijf in PSoC.

Door de zwavelzuurelektrolyt als een gel te fixeren, HOPPECKE OPzV zon power batterijen de mogelijkheid van horizontaal gebruik (optioneel) met beperkte beschikbaarheid van de installatieruimte.

HOPPECKE OPzV sun power VR L batterijen hebben een cyclusgeschiktheid tot 1600 cycli met 80% ontladingsdiepte.

< U> Toepassingsgebieden:
- IT / Telekom / Telecom
- Beveiligingsverlichting
- Zonne- en windsystemen
- Schakelapparatuur

Technische gegevens:
- Voltage: 2V
- Capaciteit: 3910 Ah (C100 / 1.85V)
- Lengte: 215 mm
- Breedte: 580 mm
- Hoogte: 815 mm

Aantal stuks: 1 stuk(s)
Artikelconditie: Nieuw
Artikelnummer: 3150555030
Bodembevestiging: B00
Breedte: 580 mm
Capaciteit in Ah: 3910Ah
Categorie: Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu
Fabrikantcode: 24 OPzV 3500
Garantie: 1 jaar
Gewicht: 222.3 kg
Hoogte: 815 mm
Lengte: 215 mm
Merk: HOPPECKE
Onderhoudsvrij: Ja
Oplaadbaar: Ja
Pooluitvoering: NB
Productlijn: OPzV
Schakelschema: , 1
Spanning in volt: 2V
Techniek: Gel
Type (soort): Deep-Cycle accu, Stationaire accu
Vooraf opgeladen: Ja

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.