€ 4,19*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879686
EAN:
4250889644611
Gewicht:
0.037 kg
Afmetingen:
50mm x
17mm x
0mm
(L x B x H)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | HR-AU 2700 |
| Breedte: | 17 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.7Ah |
| Categorie: | Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | HR-AU 2700 |
| Gewicht: | 0.037 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 50 mm |
| Merk: | FDK |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | HR-AU |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |