€ 517,52*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880264
EAN:
4250889643447
Gewicht:
55 kg
Afmetingen:
559mm x
125mm x
283mm
(L x B x H)
Exide Sprinter XP12V4400FT 12V 155Ah front-terminal lood-AGM batterij van Exide
Toepassingsgebieden zijn onder meer: ??- telecommunicatie
- UPS
- alarmsystemen
- radiotechnologie
- Modelbouw
- Veiligheidsverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 12 volt
Capaciteit (C10): 155Ah
Afmetingen: LxBxH (incl. Aansluiting): 559 mm x 125 mm x 283 mm
Aansluiting: F-M6 frontaansluiting
als PDF
Vanwege palletverzending is rembours niet mogelijk.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NAPF124400HP0FA |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 155Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | XP12V4400FT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 55 kg |
| Hoogte: | 283 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 3160 EN |
| Lengte: | 559 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F-M6 |
| Productlijn: | Sprinter |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |