€ 82,90*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9876756
EAN:
4250889618513
Gewicht:
5.8 kg
Afmetingen:
181mm x
76mm x
166mm
(L x B x H)
Exide Powerfit S312 / 18 F5 12V 18Ah dryfit-loodaccu met VdS-goedkeuring
Toepassingsgebieden zijn onder meer: ??- Telecommunicatie
- UPS
- Alarmsystemen
- Radiotechnologie
- Modelbouw
Technische gegevens:
- Spanning: 12 volt
- Capaciteit (C20): 18.0Ah
- Afmetingen: LxBxH (incl. aansluiting): 181 mm x 76 mm x 166 mm
- Verbinding: F-M5
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NAS3120018VW0FA |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 76 mm |
| Capaciteit in Ah: | 18Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | S312/18 F |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.8 kg |
| Hoogte: | 166 mm |
| Lengte: | 181 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M5 (Flag) |
| Productlijn: | Powerfit |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |