€ 457,99*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879826
EAN:
4250889640309
Gewicht:
63 kg
Afmetingen:
559mm x
125mm x
318mm
(L x B x H)
Exide Marathon M12V190FT 12V 190Ah frontterminal AGM loodvliesbatterij VRLA
Toepassingsgebieden zijn onder meer: ??- telecommunicatie
- UPS
- alarmsystemen
- radiotechnologie < BR> - Modelbouw
- Veiligheidsverlichting
Technische gegevens:
- Spanning: 12 volt
- Capaciteit (C10): 190Ah
- Afmetingen: LxBxH (incl. Verbinding): 559 mm x 125 mm x 318 mm
- Verbinding: F-M6
gegevensblad als PDF
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NAMF120190HM0FA |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 190Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | M12V190FT |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 63 kg |
| Hoogte: | 318 mm |
| Lengte: | 559 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F-M6 |
| Productlijn: | Marathon |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |