€ 131,89*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881726
EAN:
5710927057685
Gewicht:
8.5 kg
Afmetingen:
167mm x
176mm x
126mm
(L x B x H)
Exide Gel accu GF 12 022 YT 12V 22Ah Sonnenschein (GF12-022Y)
De Exide Sonnenschein GF Y is een gelaccu voor gebruik in rolstoelen, e-scooters, maar ook in elektrische boten, golfcaddies en voor andere recreatietoepassingen. De elektrolyt is gebonden in een gel, waardoor de batterij lekvrij, extreem laag in gasvorming en onderhoudsvrij is. De lange levensduur en robuustheid maken de batterij tot een betrouwbare energieleverancier.
Eigenschappen:
- zeer hoge betrouwbaarheid
- lange houdbaarheid
- volledig recyclebaar
- 450 cycli bij 75% ontladingsdiepte
- Nominale capaciteit 22 Ah (C5)
- Nominale capaciteit 24 Ah (C20)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | GF12022YT |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 176 mm |
| Capaciteit in Ah: | 22Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Schrobmachine accu, Schrobmachine accu;, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | GF12022YT |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 8.5 kg |
| Hoogte: | 126 mm |
| Lengte: | 167 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F-M5 |
| Productlijn: | Sonnenschein GF-Y |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Semi tractie accu, Startaccu, Stationare accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |