Ga naar de hoofdinhoud

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Beoordelingen

Exide GF 12 105 V Sonnenschein GF-V 12V 105Ah Gel

Exide Sonnenschein GF-V GF 12 105 V – 12V 105Ah Gel Deep-Cycle Accu

De Exide Sonnenschein GF-V GF 12 105 V is een zware 12V 105Ah gel deep-cycle accu voor professionele schrobmachines, heftrucks, golfkarren en hoogwerkers. Met 40 kg en een capaciteit van 105Ah levert hij de energiereserve die nodig is voor een volledige werkshift in veeleisende industriële omgevingen – volledig onderhoudsvrij en lekvrij dankzij de verzegelde gel-elektrolyt.

Krachtige energiebron voor professionele reinigingsmachines

De GF 12 105 V is een directe vervangingsaccu voor een breed scala aan Nilfisk, Kärcher en Hako reinigings- en schrobmachines. De hoge capaciteit zorgt voor meerdere uren ononderbroken bedrijf, terwijl de gel-technologie veilig gebruik in gesloten ruimtes garandeert – geen gasemissie, geen lekkage, geen onderhoud.

  • 105Ah capaciteit voor een volledige werkshift zonder tussentijds opladen
  • Directe vervanger voor tientallen modellen van Nilfisk en Kärcher
  • Gel-technologie: gasvrij en lekvrij in gesloten industriële omgevingen
  • Volledig onderhoudsvrij en vooraf opgeladen
  • AP-pooluitvoering voor standaard aansluiting

Technische kenmerken

  • Spanning: 12V
  • Capaciteit: 105Ah
  • Afmetingen (L × B × H): 345 × 174 × 283 mm
  • Gewicht: 40 kg
  • Technologie: Gel (Sonnenschein GF-V)
  • Pooluitvoering: AP-Terminal
  • Bodembevestiging: B00
  • Onderhoudsvrij: Ja
  • Vooraf opgeladen: Ja
  • Garantie: 1 jaar
  • EAN: 3661024500296

Compatibel met professionele reinigingsmachines

De GF 12 105 V is geschikt als vervanging voor onder andere: Nilfisk SR 1300 Eco, SR 1000 B/BS, SR 1200 Eco, BA 450, BA 531, AW 445, AW 455 T en vele Kärcher-modellen waaronder de BR/BD 45, 55 en 60-series, KM 85/50 W en BR/BD Trike. Controleer altijd de spanning en accubehuizing van uw machine voor plaatsing.

Montage- en gebruikstips

  • Gebruik uitsluitend een gel-compatibel laadapparaat – geen standaard nat- of AGM-lader
  • Laad direct na elke gebruikssessie op voor maximale levensduur
  • Vermijd ontlading onder 20% restcapaciteit
  • Controleer bij vervanging of de afmetingen passen in het accuvak van uw machine

Waarom een gel-accu in een professionele schrobmachine?

Schrobmachines werken vaak in slecht geventileerde ruimtes zoals supermarkten, magazijnen en ziekenhuizen. Een gel-accu stoot geen zuren of gassen uit tijdens het laden, wat hem veiliger maakt dan een natte loodzuuraccu. Bovendien elimineert de onderhoudsvrije constructie de noodzaak van periodieke elektrolytcontrole – een praktisch voordeel in drukke professionele omgevingen.

Aantal stuks: 1 stuk(s)
Artikelconditie: Nieuw
Artikelnummer: GF 12 105 V
Bodembevestiging: B00
Breedte: 174 mm
Capaciteit in Ah: 105Ah
Categorie: Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu
Fabrikantcode: GF 12 105 V
Garantie: 1 jaar
Gewicht: 40 kg
Hoogte: 283 mm
Lengte: 345 mm
Merk: Exide
Onderhoudsvrij: Ja
Oplaadbaar: Ja
Pooluitvoering: AP
Productlijn: Sonnenschein GF-V
Schakelschema:
Spanning in volt: 12V
Techniek: Gel
Type (soort): Deep-Cycle accu, Semi tractie accu, Startaccu, Stationare accu
Vooraf opgeladen: Ja

Accessory Items

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

1005981
Q-Batteries Q1005981 Terminal
Accuklemmen voor autopolen (1 paar) met M8-schroefdraad Lengte: 53 mm Breedte: 33 mm Hoogte: 22 mm

Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!

€ 10,38*

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9877325
Q-Batteries Q9877325 Terminal
Accupoolklemmen recht (paar) geschikt voor standaard 12V loodaccus. Geschikt voor kabels tot 12 mm Technische gegevens: Palen: -16 mm, + 17,5 mm Afmetingen (BxH): 30 x 20 mm

Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!

€ 1,50*

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

9877330
Q-Batteries Q9877330 Reiniger
Paalklemborstel Accupoolreiniger en nbsp om zure afzettingen te verwijderen.

Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!

€ 3,53*

Similar Items

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

1005913
Q-Batteries 12GEL-105 GEL 12V 105Ah Gel
Q-Batteries 12GEL-105 12V 105Ah GEL tractie accu De Q-Batteries 12GEL-105 is een krachtige 12V GEL accu met een capaciteit van 105Ah. Dit type batterij is ontwikkeld voor toepassingen waar langdurig energie nodig is en waar accu’s regelmatig diep worden ontladen. Door de robuuste constructie is deze batterij geschikt voor professioneel gebruik in elektrische voertuigen en industriële apparatuur. De accu behoort tot de GEL-serie van Q-Batteries. In tegenstelling tot traditionele loodzuuraccu’s wordt het elektrolyt hier gebonden in een gelstructuur. Hierdoor blijft de batterij volledig gesloten en onderhoudsvrij, terwijl zij stabiele prestaties levert bij intensief gebruik. Toepassingen in elektrische voertuigen en machines Door de hoge capaciteit en de cyclische eigenschappen wordt dit type batterij veel gebruikt in elektrische apparatuur en voertuigen die langdurig energie nodig hebben. Typische toepassingen zijn: golfkarren en elektrische transportvoertuigen heftrucks en magazijnvoertuigen hoogwerkers en werkplatforms schrobmachines en reinigingsmachines De batterij is ontworpen om herhaaldelijk diep te worden ontladen en opnieuw te worden opgeladen, wat essentieel is voor tractie- en energieopslagtoepassingen. GEL-technologie Bij een GEL accu wordt het elektrolyt gemengd met silica waardoor een gelachtige structuur ontstaat. Dit zorgt voor een lekvrije batterij met een stabiele energieafgifte. Bovendien zijn gelaccu’s beter bestand tegen diepe ontladingen dan veel andere accutypen. Door deze eigenschappen worden GEL-batterijen vaak toegepast in elektrische voertuigen en industriële apparatuur waar betrouwbaarheid en een lange levensduur belangrijk zijn. Afmetingen en installatie De Q-Batteries 12GEL-105 heeft afmetingen van 345 × 170 × 285 mm (L × B × H) en een gewicht van ongeveer 43 kg. De accu is uitgerust met standaard accupolen (AP), waardoor installatie eenvoudig is in verschillende elektrische systemen. Controleer bij vervanging altijd de afmetingen, spanning en capaciteit van de bestaande batterij om zeker te zijn dat deze accu geschikt is voor de toepassing. Belangrijkste eigenschappen 12V GEL tractie accu met 105Ah capaciteit geschikt voor cyclisch gebruik onderhoudsvrije constructie lekvrije technologie stabiele energieafgifte bij langdurig gebruik kwaliteit van Q-Batteries Veelgestelde vragen Wat is het voordeel van een GEL accu? GEL accu’s zijn onderhoudsvrij, lekvrij en beter bestand tegen diepe ontlading dan veel traditionele loodzuuraccu’s. Waar wordt een 105Ah tractie accu voor gebruikt? Dit type batterij wordt vaak toegepast in elektrische voertuigen en industriële machines zoals golfkarren, heftrucks en schrobmachines. Is deze accu geschikt voor intensief gebruik? Ja. De batterij is ontworpen voor cyclisch gebruik waarbij regelmatig wordt geladen en ontladen. EAN: 4250889611729

Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!

€ 320,32*