€ 348,50*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Exide Sonnenschein – 12V 50Ah Gel Aandrijfbatterij Set (2 stuks)
De Exide Sonnenschein gel aandrijfbatterij set is een complete vervangingsset van twee 12V 50Ah gel aandrijfbatterijen voor de Scrubtec 343 reinigingsmachine (onderdeelnr. 80564200). Tevens geschikt als vervangende batterij voor de Scrubtec Boost 5 reinigingsmachine. Beide benodigde batterijen in één bestelling, met 700 cycli levensduur conform IEC 254 Deel 1 bij 75% ontladingsdiepte – van wereldmarktleider GNB Exide / Sonnenschein.
Compacte gel-energie voor de Scrubtec 343
De Scrubtec 343 is een compacte loopachter-schrobmachine voor kleinere oppervlakken en smalle ruimtes. De 50Ah gel-set is afgestemd op het lagere energieverbruik van dit machineformaat en levert voldoende capaciteit voor een volledige reinigingssessie. Gasvrij, lekvrij en volledig onderhoudsvrij.
- Set van 2 stuks – beide benodigde batterijen direct beschikbaar
- 700 cycli levensduur conform IEC 254 Deel 1 bij 75% ontladingsdiepte
- Gasvrije gel-technologie – veilig in gesloten werkomgevingen
- Onderhoudsvrij, vooraf opgeladen en volledig recyclebaar
Technische kenmerken
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 50Ah
- Afmetingen: zie technisch datablad
- Technologie: Gel (Sonnenschein)
- Pooluitvoering: DIN
- Bodembevestiging: B00
- Aantal stuks: 2
- Onderhoudsvrij: Ja
- Vooraf opgeladen: Ja
- Garantie: 1 jaar
- EAN: 4250889621179
Specifiek voor de Scrubtec 343
Deze set is de fabrieksconforme vervanging voor de Scrubtec 343 (onderdeelnr. 80564200). Sommige reinigingsmachines zijn leverbaar met meerdere accuvarianten – controleer het typeplaatje van uw machine voor aankoop. Bij twijfel adviseren wij u graag.
Montage- en gebruikstips
- Vervang beide batterijen tegelijk voor optimale balans en levensduur
- Gebruik uitsluitend een gel-compatibel laadapparaat
- Laad na elke reinigingssessie direct op
Waarom 50Ah en niet 76Ah voor de Scrubtec 343?
De Scrubtec 343 is een compactere machine met een lager energieverbruik dan grotere rijdende schrobmachines. De 50Ah-capaciteit is voldoende voor een volledige sessie en houdt het gewicht beheersbaar.
Zijn er meerdere accusets voor de Scrubtec 343?
Ja – fabrikanten bieden soms meerdere accuvarianten per model aan. Controleer het onderdeelnummer (80564200) om zeker te zijn van de juiste set voor uw machine.
Waarom beide batterijen tegelijk vervangen?
In een tweecellig systeem bepaalt de zwakste cel de totale prestatie. Een nieuwe naast een verouderde batterij creëert onbalans en verkort de levensduur van de nieuwe cel.
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q500119 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu |
| Fabrikantcode: | Alternatief |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | NB |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | DIN |
| Productlijn: | Sonnenschein |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Stationaire batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |