€ 77,29*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
12028
EAN:
4250889618834
Gewicht:
2.6 kg
Afmetingen:
152mm x
65.5mm x
98.4mm
(L x B x H)
Loodgel-batterij A512 / 6.5S van Exide Sonnenschein
Toepassingsgebieden zijn onder meer: ??
- Telecommunicatie
- UPS
- Alarmsystemen
- Radiotechnologie < BR> - Modelbouw
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit (C20): 6.5Ah
- Afmetingen: LxBxH (incl. Verbinding): 152 mm x 65,5 mm x 98,4 mm
- VdS-nr.: G189032
- Verbinding: S-4.8
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NGA51206D5HS0SA |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 6.5Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | A512/6,5 S |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.6 kg |
| Hoogte: | 98.4 mm |
| Lengte: | 152 mm |
| Merk: | Exide |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | S-4,8 |
| Productlijn: | Sonnenschein A500 |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |