€ 244,46*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880899
EAN:
8717545592700
Gewicht:
9.5 kg
Afmetingen:
250mm x
97mm x
156mm
(L x B x H)
Odyssey Hawker PC950 12V 34Ah pure lood AGM startaccu
- Pure loodaccu
- Zeer hoge start prestaties
- Geweldige start en snel oplaadgedrag
- Zeer robuust ontwerp
- Lange levensduur
- Gesloten, onderhoudsvrij, lekvrij
- Gevuld en nbspund opgeladen, dus direct klaar voor gebruik
- Odyssey-batterijen kunnen zeer diep worden ontladen en presteren nog steeds enorm.
Toepassingsgebieden:
- Auto's
- Car-Audio
- Racing
- Motorfietsen
- ATV / Quad
- Jetski
- Zeilboten
- Elektrische rolstoelen
- Elektrische voertuigen
- Taxi
- Golfcaddies
- Vrije tijd en hobbys
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 34Ah
- Lengte: 250 mm
- Breedte: 97 mm
- Hoogte: 156 mm
- M6-schroefverbinding (6 mm binnendraad)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | PC950 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 97 mm |
| Capaciteit in Ah: | 34Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Motor accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | PC950 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 9.5 kg |
| Hoogte: | 156 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 400 EN |
| Lengte: | 250 mm |
| Merk: | Enersys |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Odyssey |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |