€ 444,08*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Odyssey Hawker PC2150 12V 92Ah pure lood AGM startaccu
- pure loodaccu
- zeer hoge startprestaties
- geweldig start- en snel oplaadgedrag
- zeer robuust ontwerp
- lang Levensduur
- Gesloten, onderhoudsvrij, lekvrij
- Gevuld en opgeladen, dus klaar voor onmiddellijk gebruik
- Odyssey-batterijen kunnen zeer diep worden ontladen en bieden nog steeds enorme startprestaties.
Toepassingsgebieden:
Autos
Car-Audio
Racing
Motoren
ATV / Quad
Jetski
Zeilboten
Elektrische rolstoelen
Elektrische voertuigen < BR> Taxi
Golfcaddies
Vrije tijd en hobby
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 92Ah
Lengte: 330 mm
Breedte: 173 mm
Hoogte: 240 mm
Verbinding: M6-bout
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | PC2150-31 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 92Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Motor accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | PC2150-31 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 36.5 kg |
| Hoogte: | 244 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 1150 EN |
| Lengte: | 331 mm |
| Merk: | Enersys |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP+3/8" |
| Productlijn: | Odyssey |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |