€ 396,17*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880913
EAN:
8717545591543
Gewicht:
28.5 kg
Afmetingen:
331mm x
168mm x
198mm
(L x B x H)
Odyssey Hawker PC1700T 12V 68Ah pure lood AGM startaccu
Voordelen:
- Pure loodaccu
- Zeer hoge startprestaties
- Geweldige start en snel oplaadgedrag
- Zeer robuust ontwerp
- Lange levensduur
- Gesloten, onderhoudsvrij, lekvrij
- Gevuld en opgeladen, dus klaar voor onmiddellijk gebruik
- Odyssey-batterijen kunnen zeer diep worden ontladen en bieden nog steeds enorme startprestaties.
Toepassingsgebieden:
- Autos
- Car-Audio
- Racing
- Motoren
- ATV / Quad
- Jetski
- Zeilboten
- Elektrische rolstoelen
- Elektrische voertuigen
- Taxi
- Golfcaddies
- Vrije tijd en hobby
Technische gegevens:
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 68Ah
- Lengte: 331 mm
- Breedte: 168 mm
- Hoogte: 176 mm
- Verbinding: M6-schroefverbinding
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | PC1700 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 168 mm |
| Capaciteit in Ah: | 68Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Motor accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | PC1700 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 28.5 kg |
| Hoogte: | 198 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 810 EN |
| Lengte: | 331 mm |
| Merk: | Enersys |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Odyssey |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |