€ 22,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879766
EAN:
4250889636814
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
PVC zuurbeschermende schort zwart, dikte 0,5 mm
Beschermende werk- en chemicaliënbeschermende schorten behoren tot
de basisuitrusting bij het werken op batterijen of met accuzuur.
Eigenschappen:
- Typetest en gecertificeerd volgens EN14605: 2005 + A1: 2009 en ISO 13688: 2013
- Aan beide zijden gecoat
- 0,5 mm dik PVC
- Nek- en zijbanden van plastic stof
- Gecoat tegen zuur, oliën en Petrol
Technische gegevens:
- Wasbaar tot 60 ° C,
- Afmetingen: ca. 90x120 cm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 090-025 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Schort |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Elbe |
| Productlijn: | Zuurbescherming |