€ 868,30*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
EcoFlow SOLAR400W 400W opvouwbaar zonnepaneel met draagtas
De zonnemodule is handzaam, opvouwbaar en dankzij het lage gewicht ideaal voor onderweg. Of het nu buiten is of op de camping, het Ecoflow zonnepaneel 400W is de perfecte stroomleverancier. Gewoon uitvouwen en de zonne-energie is binnen zeer korte tijd opgenomen.
EFFICIËNT ZONNEPANEEL
Het zonnepaneel heeft een omzettingsrendement van 21-22%, wat op elk moment van de dag een maximale energieproductie garandeert.
ROBUUST EN DUURZAAM
Door de bescherming tegen stof en vocht volgens IP67 is het EcoFlow Zonnepaneel 400W ideaal voor op de camping.
TECHNISCHE GEGEVENS
Fotovoltaïsch paneel: 1x 400WZonnecellen: monokristallijn
Max. Voedingsspanning: 48V
Max. Krachtstroom: 11A
Kortsluitstroom: 9.8A
U kunt de zonnemodule eenvoudig aansluiten op het EcoFlow Power Station via de MC4-uitgang met behulp van de meegeleverde MC4-TX60-kabel.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SOLAR400W |
| Breedte: | 1056.6 mm |
| Categorie: | Mobiele stroomvoorziening |
| Fabrikantcode: | SOLAR400W |
| Gewicht: | 19 |
| Hoogte: | 23.9 mm |
| Lengte: | 2362.2 mm |
| Merk: | Ecoflow |
| Productlijn: | MC4 |