€ 254,35*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9885306
EAN:
4897082661023
Gewicht:
6.5 kg
Afmetingen:
520mm x
1850mm x
20mm
(L x B x H)
Mobiele zonnemodule 110 W
Het 110 W zonnepaneel bestaat uit hoogwaardige monokristallijne cellen met een efficiëntie van ongeveer 20 %. Het paneel kan bij elkaar gevouwen worden voor transport. U kunt de draagtas gebruiken om de module tot 60 of 90 graden in te stellen.
Als accessoires zijn zuignappen beschikbaar om het paneel aan gladde oppervlakken te bevestigen, zoals uw autodak. Voor dit doel worden verschillende oogjes geïntegreerd in het zonnepaneel.
De zonnemodule kan eenvoudig worden aangesloten op de ecoflow Power Stations via de MC4 uitgang.
Zonnepaneel technische gegevens:
- Max. vermogen (Pmax): 110 W (± 5 W)
- Voltage open circuit (Voc): 21,7V
- kortsluitstroom (Isc): 6.3A
- Max. systeemspanning (Vmp): 18.5V
- Max. stroom (imp): 6.0A
- Cells: Monokristallijne (20 %-21 % efficiëntie)
- Uitgang: MC4 Solar Port
- Bescherming klasse: IP67
- Schakelbaar: EF DELTA tot 400 W
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | EFSOLAR110N |
| Breedte: | 1850 mm |
| Categorie: | Mobiele stroomvoorziening |
| Fabrikantcode: | EFSOLAR110N |
| Gewicht: | 6.5 |
| Hoogte: | 20 mm |
| Lengte: | 520 mm |
| Merk: | Ecoflow |
| Productlijn: | MC4 |