€ 1.770,22*
Niet langer beschikbaar
MobileEnergy Station met 2016Wh
De ecoflow Delta Max Powerstation biedt overal stroom. Het apparaat heeft 2 draaggrepen voor comfortabel transport.
Flexibele oplaadopties
De stroomopslag kan thuis worden opgeladen via de stopcontact, in de auto via de sigarettenaansteker of via een zonnepaneel.
ÂÂ
DIVERSAL maakt gebruik van
Met verschillende verbindingen met een maximaal uitgangsvermogen van 1800 W, kunt u uw laptop, koffiezetapparaat of elektrisch gereedschap aansluiten.
ÂÂ
Geen complexe installaties
Met de draagbare centrale geen dure elektrische installaties. Met een mobiel zonnepaneel van ecoflow is het apparaat bijzonder geschikt voor campers, maar ook voor tuinbouw of commercieel gebruik.
ÂÂ
Grote weergave
Over het voorpaneel heeft u te allen tijde controle over de laadstatus, de voedingsingang en de uitgang.
Uitgebreide accessoires
Alle kabels die u nodig hebt zijn inbegrepen: 1,5 m laadkabel met beschermende contactconnector, 1,5 m autolaadkabel, 1,5mMC4 tot XT60 zonne-oplaadkabel, USB 2.0 naar micro- of bliksemkabel, Type C naar Type C-kabel & P>
ÂÂ
Technische gegevens voor ecoflow Delta Max:
- USB Outputs: 2 x USB-A, 2 x snel opladen USB-A, 2x USB-C
- Output DC: 12V sigarettenaansteker
- Uitgang 220 V:2 uitgangen voor euro en beschermende contactconnectoren, continue belasting 1800 W, piekbelasting 3000 W
- Input DC:Schnellade-Eingang 2000 W, MC4 Solar Port, Autoaansluiting, max. 10A
- Beschermingsklasse: IP54
- Overbelastingsbescherming
- Load Display
- WiFi-functie
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | EcoFlow Delta Max |
| Breedte: | 235 mm |
| Categorie: | Mobiele stroomvoorziening |
| Fabrikantcode: | EcoFlow Delta Max |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 21.6 |
| Hoogte: | 305 mm |
| Lengte: | 497 mm |
| Merk: | Ecoflow |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | Delta |
| Spanning in volt: | 220-240 |
| Techniek: | Lithium |