€ 1,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879949
EAN:
4260033152657
Gewicht:
0.025 kg
Afmetingen:
0mm x
20mm x
2.5mm
(L x B x H)
Camelion CR 2025 lithium batterij knoopcel CR2025 batterij
Technische gegevens:
Type: CR2025, 3 volt
Spanning: 3,0 volt
Uitvoering: rond, 20 mm x 2,5 mm (diameter x hoogte)
Kwaliteit: primair lithium
Verpakking: 5 stuks
| Aantal stuks: | 5 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879949 |
| Breedte: | 20 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.15Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | CR2025 |
| Gewicht: | 0.025 kg |
| Hoogte: | 2.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Camelion |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Lithium knoopcel |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |