€ 5,59*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9883989
EAN:
4260216456831
Gewicht:
0.056 kg
Afmetingen:
0mm x
18mm x
64mm
(L x B x H)
AA lithium batterij 2600mAh los
De lithiumbatterij heeft een uitstekende prijs-prestatieverhouding. Hij is geschikt voor elektrische apparaten met een spanning van 3,7V.
Eigenschappen:
- Tot 500 laad-ontlaadcycli
- Hoge bedrijfstemperatuurbereik mogelijk
- Behoudt 85% capaciteit gedurende meer dan 6 maanden
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | ICR18650F-26 |
| Breedte: | 18 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.6Ah |
| Categorie: | AA batterij |
| Fabrikantcode: | ICR18650F-26 |
| Gewicht: | 0.056 |
| Hoogte: | 64 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Camelion |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Ultimate Power |
| Spanning in volt: | 3.7 |
| Techniek: | Lithium |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |