€ 10,95*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Camelion NI-MH AA 2700mAh Mignon-batterij + doos (blisterverpakking met 4 stuks)
Kan tot 1000 keer snel worden opgeladen, geen geheugeneffect voor apparaten die grote energiereserves nodig hebben, zoals DigiCam, voor onafhankelijk gebruik Apparaten zoals mp3-spelers, pdas, draagbare telefoons, op afstand bestuurbare autos, camcorders.
Technische gegevens:
Type: HR06, Mignon AA
Voltage: 1,2 volt
Ontwerp: cilindrisch, 50,5 x 14,5 mm (H x Ø)
Inhoud per verpakking: 4 stuks.
Kwaliteit: nikkelhydride Ni-MH
Verpakking: 4-pack blister incl. Herbruikbare opbergdoos
Levering: 1 blisterverpakking
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | AA2700BP4 |
| Breedte: | 14.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.7Ah |
| Categorie: | AA batterij, AA oplaadbare batterij, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | AA2700BP4 |
| Gewicht: | 0.137 kg |
| Hoogte: | 50.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Camelion |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | Mignon AA |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |