€ 22,77*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880392
EAN:
4250889656874
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Äronix accupoolvet beschermend zuurvet 500 g blik
- Voorkomt schade door oxidatie of sulfaatvorming en zuurcorrosie op accupolen, terminals, schroefverbindingen enz.
- Neutraliseert gespoten zuur en zijn oncontroleerbaar ontsnappende gassen en zure nevel
- Isolator wordt daarom ook toegepast op de paal en in de terminal
- Geen broze kabels en lijnen die op de accu zijn aangesloten
- Hoger startvermogen en langere levensduur
- Geen vastlopen en schroeven - en stekkerverbindingen
- Pasta / vet droogt niet uit
- Waterafstotend, zoutwaterbestendig
- Zeer goede corrosiebescherming
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880392 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880392 |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | A-Tronix |
| Productlijn: | Pool vet |