€ 10,74*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880941
EAN:
4250889658724
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Platte stekker SBS 50A rot 24V met hoofdcontacten voor 16 mm² kabel
De platte stekker voor tractiebatterijen en laders wordt ongemonteerd geleverd| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SBS 50A rot |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | SBS 50A rot |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 50 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 24V |