€ 28,47*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877305
EAN:
4250889626402
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson Accu-connector SBE 320A zwart, 80 V, 70 mm²
Voor Anderson-connectoren geldt het volgende: connector = koppelingDe Anderson-connectoren voldoen aan de eisen van de Europese norm, zijn ook zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlasting en hulpcontacten uitgerust zijn. De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | sbe320sw70 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | sbe320sw70 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 80V |