€ 28,08*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877450
EAN:
4250889626389
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
125.4mm x
83.4mm x
33.3mm
(L x B x H)
Anderson batterij connector SBE 320A grijs 36V 70mm²
Voor Anderson connectoren geldt het volgende: connector = koppelingDe Anderson connectoren voldoen aan de eisen van de Europese norm, zijn ook zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlastingen en hulpcontacten . De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig plug-in apparaat
- Contacten voor AWG en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu koper met speciale geschiktheid voor het persen van
- Hoofdcontact: 70mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 125,4 mm x 83,4 mm x 33,3 mm
- 320A / 150V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | sbe320gr70 |
| Breedte: | 83.4 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | sbe320gr70 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 33.3 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 125.4 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 36V |