€ 26,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879198
EAN:
4250889626372
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson batterij connector SBE 320A blauw voor 48V
Voor Anderson connectoren geldt het volgende: connector = koppelingDe Anderson connectoren voldoen aan de eisen van de Europese norm, zijn ook zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlastingen en hulpcontacten . De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig insteekapparaat
- Contacten voor AWG- en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met speciale geschiktheid voor het drukken op
- Hoofdcontact: 70.0mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 125,4 mm x 85,8 mm x 33,3 mm
- 320 A / 150 V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | sbe320bl70 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | sbe320bl70 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 48V |