€ 5,30*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876780
EAN:
4250889626334
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson connector SB 50A grijs voor 36V
Voor Anderson connectoren geldt het volgende: connector = koppeling
De Anderson connectoren zijn zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlastingen en hulpcontacten. De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig insteekapparaat
- Contacten voor AWG- en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met speciale geschiktheid voor het persen van
- Hoofdcontact: 12,0 mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 48,0 mm x 35,1 mm x 15,9 mm
- 50A / 150V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SB50GR12 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | SB50GR12 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 50 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 36V |