€ 15,33*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879200
EAN:
4250889626280
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson plug SB 120A rood voor 24V
Voor Anderson pluggen geldt het volgende: plug = koppelingDe Anderson pluggen zijn zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlastingen en hulpcontacten. De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig insteekapparaat
- Contacten voor AWG- en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met speciale geschiktheid voor het drukken op
- Hoofdcontact: 35.0mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 46,4mm x 63,5mm x 20,6mm
- 120A / 150V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SB 120 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | SB 120 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 120 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 24V |