€ 12,20*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879753
EAN:
4250889637965
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson high-power plug SBE 160 A of Rema SRE 160 A rood voor 24V met 25mm² hoofdcontacten
Voor Anderson pluggen geldt het volgende: plug = koppelingDe Anderson plug-in apparaten zijn zuurbestendig en kunnen optioneel worden voorzien van handvatten, trekontlastingen en hulpcontacten . De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig plug-in apparaat
- Contacten voor AWG en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met bijzonder geschikt om te drukken
- Hoofdcontact: 25,0 mm²
- 160A / 150V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879753 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879753 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Plug |
| Spanning in volt: | 24V |