€ 14,24*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877257
EAN:
4250889626310
Gewicht:
0.71 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson Plug SB 175A rood voor 24V
Het volgende is van toepassing op Anderson-stekkers: Plug = koppelingAnderson SB 175A-stekkers zijn identiek qua constructie aan REMA platte contactstekkers SR 175.
De Anderson-connectoren zijn zuurbestendig en kunnen optioneel worden uitgerust met handgrepen, trekontlastingen en hulpcontacten. De verschillende bedrijfsspanningen worden aangeduid met verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig insteekapparaat
- Contacten voor AWG- en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met speciale geschiktheid voor het drukken op
- Hoofdcontact: 33,3 mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 79,6 mm x 55,6 mm x 25,4 mm
- 175A / 150V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877257 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9877257 |
| Gewicht: | 0.71 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 175 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Stekker |
| Spanning in volt: | 24V |