€ 6,47*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876575
EAN:
4250889626433
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Handvat voor Anderson batterijconnector SB50
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 995G50 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 995G50 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 50 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Handgreep |