€ 14,24*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876576
EAN:
4250889626297
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Anderson plug SB 175A blauw voor 48V
Het volgende is van toepassing op Anderson pluggen: plug = koppelingAnderson SB 175A pluggen zijn identiek qua constructie aan REMA platte contactstekkers SR 175.
De Anderson plug-in apparaten zijn zuurbestendig en kunnen optioneel worden gebruikt met Handgrepen, trekontlastingen en hulpcontacten. De verschillende bedrijfsspanningen zijn te herkennen aan verschillende kleuren.
Technische gegevens:
- Zuurbestendig insteekapparaat
- Contacten voor AWG- en metrische kabels
- Contacten gemaakt van E-Cu-koper met speciale geschiktheid voor het drukken op
- Hoofdcontact: 53,5 mm²
- Afmetingen: (LxBxH) 79,6 mm x 55,6 mm x 25,4 mm
- 175A / 150 V
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6329G1 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 6329G1 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 175 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Anderson |
| Productlijn: | Plug |
| Spanning in volt: | 48V |